Endüstriyel Filtreler      

Endüstriyel Filtreler                

Endüstriyel Filtreler      

Filtreleme(Tozsuzlaştırma) Ve Toz Kontrol

Endüstriyel tesislerde proses aşamalarında açığa çıkan toz partikülleri ve emisyon gazları insan ve çevre sağlığı için risk oluşturmaktadır. Doğal hayatın ve Çevrenin korunması, iş güvenliği ve işçi sağlığı için bu riskin ortadan kaldırılması gerekmektedir.ayrıca yürürlüğegiren yeni çevre kanunları gereğince zorunlu hale gelmiştir.

Bunun için EKAR MÜHENDİSLİK prosesler sonucu açığa çıkan toz partikülleri ve emisyon gazlarının filtrelenmesi için gerekli filtre sistemlerini dizayn ederek çevre ve insansağlığının korunmasını sağlamaktadır.

İşletmenizde Toz veya emisyon gazı kaynakların yerlerinin ,cinslerinin ve miktarlarınınbelirlenmesi için gerekli incelemeleri yaparak , en uygun Filtreleme sisteminin seçimi,kapasitesinin belirlemesinden sonra ,komple sistemin imalatı ve montajı yapılmaktadır..

Filtre sistemlerimiz mühendislik hesaplamalar sonuncunda filtrasyon tekniğine uygun birşekilde dizayn dilmektedir.Sistemlerimiz için garanti vermekteyiz.filtre sistemlerimizde yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca toz malzemelerin dikey ve yatay taşınmaları ve depolanmaları için gerekli ünitelerin imalatı da yapılmaktadır.

-TOZ TUTMA FİLTRE SİSTEMLERİ

- SULU TİP GAZ YIKAYICI FİLTRELER

-TORBALI FİLTRELER

-JET PLUS FİLTRELER

-SİKLO-JET FİLTRELER

-SİKLONLAR

-BACALAR

-KUMLAMA KABİNLERİ

-SİLOLAR VE BUNKERLER

-HELEZON GÖTÜRÜCÜLER

-KONVEYÖRLER

-PNÖMATİK TOZ TRANSFERİ

(DENSFERLER)